Strona główna/Aktualności/WRZUTNIE KSIĄŻEK w Bibliotece w Rogowie i Filiach: w (..)

WRZUTNIE KSIĄŻEK w Bibliotece w Rogowie i Filiach: w Olzie, Gorzycach i Czyżowicach!!!

4 Listopada 2020

Drodzy Czytelnicy!!!

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Wasze prośby zostały wysłuchane! Biblioteka w Rogowie oraz nasze Filie biblioteczne w Olzie, Gorzycach i Czyżowicach przygotowały dla swoich Czytelników WRZUTNIE KSIĄŻEK! Znajdują się one przy wejściu głównym każdej Biblioteki i są dostępne także dla osób niepełnosprawnych. Poniżej możecie przeczytać zasady użytkowania wszystkich wrzutni. Zapraszamy do korzystania z tego dodatkowego udogodnienia. Wrzutnie będzią opróżniana codziennie w dni powszednie, oprócz sobót i niedziel, z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego.  

Zasady korzystania z wrzutni książek:

1. Wrzutnia służy do zwrotu wypożyczonych książek bez konieczności wizyty w Bibliotece, także poza jej godzinami pracy. Wrzutnia dostępna jest przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

2. Poprzez wrzutnię można zwracać wyłącznie książki wypożyczone w danej Bibliotece.

3. Książki nalezy wkładać zapakowane szczelnie w worek foliowy z dołączoną do nich karteczką z imieniem i nazwiskiem czytelnika. Jeżeli ktoś pamięta własny numer czytelnika to też można go dopisać.

4. Użytkownik zobowiązany jest do delikatnego wkładania książek do wrzutni.

5. Zabrania się wkładania do wrzutni wszelkich innych przedmiotów poza książkami do zwrotu. Stanowisko wrzutni jest monitorowane.

6. Korzystanie z wrzutni jest jednoznaczne z akceptacją niniejszych zasad.

Zachęcamy do korzystania z nowej możliwości zwrotu książek.

 

do góry