Strona główna/Aktualności/Ebookpoint BIBLIO - ebooki, audiobooki i e-kursy w naszej (..)

Ebookpoint BIBLIO - ebooki, audiobooki i e-kursy w naszej Bibliotece

1 Sierpnia 2021

Kochani Czytelnicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od 1 sierpnia 2021 roku nasza Biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisie Ebookpoint BIBLIO, zawierającym bogaty wybór literatury pięknej, a także wydawnictwa grupy wydawniczej Helion, w tym cenione i popularne tytuły z dziedziny informatyki i dziedzin pokrewnych. Udostepniane są ebooki, audiobooki i e-kursy. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową.

Dostęp do serwisu uzyskano w ramach zadania "Książki online dla każdego". Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiegona rok 2021.

Aby otrzymać dostęp do Ebookpoint BIBLIO, wykonaj następujące kroki:

1. Musisz być zapisanym czytelnikiem przynajmniej w jednej z naszych Bibliotek: Rogowie, Olzie, Turzy Śl., Gorzycach lub w Czyżowicach.
2. Godziny otwarcia naszych Bibliotek i numery telefonów do nich znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.biblioteka.gorzyce.pl.
3. Zadzwoń do swojej Biblioteki i poproś o kod do Ebookpoint BIBLIO, podając jednocześnie swóje imię, nazwisko i swój numer czytelnika.
4. Jeżeli zapomniałeś swój numer czytelnika - nie martw się. Bibliotekarz odnadzie Twój numer, znając Twoje imię i nazwisko - musisz tylko chwilkę zaczekać.
5. Kiedy już wszystko będzie się zgadzało, podaj bibliotekarzowi swój numer telefonu - wyśle on do Ciebie wiadomość z kodem do Ebookpoint BIBLIO.
6. Wejdź na https://biblio.ebookpoint.pl/
7. Zarejestruj się lub zaloguj do serwisu, jeśli posiadasz już konto.
8. Wprowadź otrzymany kod.
9. Korzystaj z tysięcy ebooków, audiobooków oraz kursów online!
10. Twój kod jest ważny przez 30 dni, ale musisz aktywować go w miesiącu, w którym go otrzymałeś. Jeśli wygaśnie, zadzwoń do swojej Biblioteki po następny kod.
11. W każdym miesiącu wydawana jest ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy, ten lepszy!